Cv Hazırlama ve Mülakat Uygulamaları

Katılımcılara,iş başvurularının kabul edilmesinde önemli bir rolü olan özgeçmişlerinin nasıl etkili bir şekilde hazırlanabiliceği ve iş görüşmelerinde nasıl başarılı olunabiliceği konusunda yardımcı olur.

Devamını Oku

Hipnotik Dil Kalıpları ile İkna Yöntemi

Katılımcılara, satış ve bireysel iletişim sürecinde kişilerim iletişiminde baskıcı olmaksızın dili daha etkin kullanmalarını sağlayarak farkındalığı kazandırarak karşı tarafta yaratacakları olumlu izlenimi arttırmakta yardımcı olur.

Devamını Oku

Stres Yönetimi

Katılımcıların stres yaratan kişilik faktörleri ile ilğili farkındalık kazanmaları,işyerinde ve özel yaşamında yaşadıkları strestle mücadele edebilecek yetenekleri geliştirebilmek

Devamını Oku

Ceo/ Lider Olmak

Katılımcıların rakiplerinden ayrışacak özelliklerle donanmasına, cesaretine, bilgiye, mantığını ve duygularını doğru kullanmasına yardımcı olarak etkin bir lider olma hedefinde ilerlemesine destek verir.

Devamını Oku

Sıradışı Sunum Teknikleri

Sunumlar eğitimin her düzeyinde ve iş hayatında önemlidir.Bu eğitim, topluluk önünde yapılacak etkin bir sunuşun hem içerik hem tarz olarak nasıl hazırlanacağı konusunda katılımcıları geliştirmeyi hedeflemektedir.

Devamını Oku

Ulusal Kelebek Projesi

2013 yılında ilk tohumlan atıan kelebek projesi Denizli Milli Egitim Müdürlüğünün onayı ve sponsor firmaların destegi ile Denizli'den Türkiye çapına yayılan Ulusal Kelebek Projesi haline gelmiştir.Bu anlamlı proje de destegi olan Pamukkale Üniversitesi gönüllü kelebekleri başta olmak üzere sosyal vicdani sorumluluk projesine sahip çıkan büyüten herkese çok teşekkür ederiz.

İletişim

Yukarı Çık Ulusal Kelebek Projesi Temsilcilik Formu